Avaleht 

Suuremõisa põder- TULEMUSED

Lasketagajärgede protokoll
Jahilaksevõistlus: Suuremõisa põder
Võistluse toimumise aeg: 21.september, Paluküla lasketiir. Laskmise algus kell 11:00. 
Võistlus harjutus: JP-1 kümme üksiklasku, 4 lasku seisvasse ja 6 lasku liikuvasse (vaheldumisi vasakult ja paremalt) siluetti
Peakohtunik: Janno Üksik.
PROTOKOLL
        JP-1   KOHT    
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN S1 S2 S3 S4 5 6 7 8 9 10 I KOKKU ÜLD JUN VET N FINAAL KOKKU
1 Eigo Jõhvik Kõrgessaare V 7 5 9 10 6 8 6 8 10 8 77 I   I   79 156
2 Kuldar Jõhvik Kõrgessaare   10 9 7 9 8 8 5 10 8 6 80 II       74 154
3 Janno Üksik Suurmõisa   10 10 8 9 0 6 7 9 10 8 77 III       76 153
4 Tõnis Teidla Määvli   8 9 9 10 8 9 8 4 10 6 81         69 150
5 Tõnis Laanemäe Pühalepa   8 8 10 10 7 3 10 8 7 7 78         66 144
6 Kairit Kiin Kõrgessaare N 6 8 5 7 0 10 7 9 8 2 62       I 59 121
7 Tauno Köster Käina   9 8 8 10 3 8 0 8 9 6 69         Ei osalenud finaalis
8 Allan Kark Kõrgessaare   7 5 8 4 9 0 10 5 9 6 63         Ei osalenud finaalis
9 Mait Põllu Kõrgessaare   8 6 8 9 0 6 6 10 0 8 61        
10 Tiit Vannas Käina   10 6 6 6 5 7 5 0 10 6 61        
11 Deilor Tisler Suurmõisa   5 2 10 10 1 9 9 0 7 6 59        
12 Eduard Riisna Kõrgessaare   8 7 9 1 7 8 4 1 0 10 55        
13 Raido Rand Emmaste   7 5 7 10 7 5 6 0 7 0 54        
14 Kaido Kiin Kõrgessaare V 1 8 0 6 0 10 10 6 6 2 49        
15 Aivo Kaivapalu Määvli V 10 3 10 2 0 2 3 9 9 1 49        
16 Marken Tisler Käina J 10 2 0 10 5 3 9 0 2 6 47   I    
17 Tiit Reimann Kõrgessaare V 3 2 4 9 0 0 6 9 2 9 44        
18 Kaarel Vilt Suurmõisa   10 0 2 0 0 2 10 9 10 0 43        
19 Martin Jõpiselg Emmaste   2 4 4 7 3 10 2 0 10 1 43        
20 Vairo Ken Kibus Suurmõisa J 6 2 4 5 1 4 0 9 6 5 42        
21 Siim Sarapuu  Emmaste   9 8 2 5 0 3 4 0 4 5 40        
22 Tiit Värva Määvli   2 4 6 2 3 6 0 5 9 0 37        
23 Joonas Jõpiselg Emmaste   9 9 5 6 7 0 0 0 0 0 36        
24 Arvo Paat Suurmõisa SV 7 10 3 6 5 0 4 0 0 0 35        
25 Krister Kallas Kõrgessaare J 9 7 0 4 0 8 0 0 4 2 34        
26 Siim Vaikne Emmaste   9 4 4 6 0 0 0 0 0 0 23        
27 Rando Engso Kõrgessaare   0 0 0 1 1 0 8 4 3 0 17        
28                           0        

FINAAL
Lasketagajärgede protokoll
Jahilaksevõistlus: Suuremõisa põder
Võistluse toimumise aeg: 21september, Paluküla lasketiir. Laskmise algus kell 11:00. 
Võistlus harjutus: JP-1 kümme üksiklasku liikuvasse (vaheldumisi vasakult ja paremalt) siluetti
Peakohtunik: Janno Üksik.
        JP-2       KOHT
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 FINAAL I SEERIA KOKKU ÜLD JUN VET N
1 Eigo Jõhvik Kõrgessaare V 8 10 5 8 10 8 9 4 7 10 79 77 156 I   I  
2 Kuldar Jõhvik Kõrgessaare   8 10 6 8 10 8 5 4 8 7 74 80 154 II      
3 Janno Üksik Suuremõisa   7 9 8 9 10 8 7 4 6 8 76 77 153 III      
4 Tõnis Teidla Määvli   6 7 0 8 10 8 10 5 9 6 69 81 150        
5 Tõnis Laanemäe Põhalepa   10 9 4 0 5 2 9 9 9 9 66 78 144        
6 Kairit Kiin Kõrgessaare   7 9 7 4 9 2 10 5 6 0 59 62 121       I
        ÜMBERLASKMINE JP-2    
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ÜMBER LASKMINE KOHT
1                           0  
2                           0  

 
HJS Juhatus
Tegevjuhi vastuvõtuajad
  • esmaspäeval 09.00 - 17.00
  • reedel 09.00 - 17.00