Avaleht 

"Suuremõisa põder" tulemused 2018

Lasketagajärgede protokoll
Jahilaksevõistlus: Suuremõisa põder
Võistluse toimumise aeg: 9.september, Paluküla lasketiir. Laskmise algus kell 10:00. 
Võistlus harjutus: JP-1 kümme üksiklasku, 4 lasku seisvasse ja 6 lasku liikuvasse (vaheldumisi vasakult ja paremalt) siluetti
Peakohtunik: Janno Üksik.
        JP-1   KOHT      
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 I KOKKU ÜLD JUN VET N FINAAL KOKKU ÜMBERLASKMINE
1 Kuldar Jõhvik Kõrgessaare   9 10 2 9 7 10 2 10 10 6 75 I       82 157 86
2  Janno Üksik Suuremõisa   10 10 9 9 3 8 9 7 8 8 81 II       76 157 73
3 Tõnis Teidla Määvli   9 7 9 9 5 7 7 7 8 6 74 III       79 153  
4 Eigo Jõhvik Kõrgessaare   8 8 4 7 10 10 7 7 9 4 74     I   68 142  
5 Deilor- Renaro Tisler Suuremõisa   8 9 4 5 7 10 6 7 10 5 71         0 71 Ei osalenud finaalis
6 Siim Sarapuu Emmaste   7 9 8 8 3 10 7 0 5 10 67         0 67 Ei osalenud finaalis
7 Jaanus Tikka Tahkuna   9 8 4 9 10 5 5 6 6 4 66         59 125  
8 Karli Kattel Tahkuna   5 8 5 8 10 2 7 3 10 7 65         54 119  
9 Fredi Kaasik Määvli   7 9 8 10 0 0 8 5 5 10 62        
10 Vallot Kaasik Määvli   5 7 5 10 10 8 8 4 3 2 62        
11 Randi Paat Suuremõisa   9 7 8 8 4 1 8 3 6 7 61        
12 Virko Martin Käina   10 4 10 9 7 9 3 0 4 5 61        
13 Kaido Kiin Kõrgessaare   10 7 5 7 7 0 4 9 5 6 60        
14 Kairit Kiin Kõrgessaare   6 8 7 6 9 9 0 5 8 1 59       I
15 Tiit Vannas Käina   8 7 7 9 5 7 0 5 3 4 55        
16 Martin Jõpiselg Emmaste   8 3 10 9 10 5 3 0 6 0 54        
17 Eduard Riisna Kõrgessaare   9 8 8 4 0 7 3 9 2 3 53        
18 Rudolf Gutman Määvli   10 5 5 1 0 0 8 7 9 3 48        
19 Taniel Viitamees Pühalepa   10 5 4 2 5 8 0 6 6 0 46        
20 Kalle Koppel Suuremõisa   7 8 6 5 4 3 1 3 4 5 46        
21 Eri Erin Suuremõisa   9 8 6 9 0 8 0 5 0 0 45        
22 Kalle Rebane Suuremõisa   8 5 7 3 0 0 6 6 1 9 45        
23 Arvi Vilt Suuremõisa   0 6 7 0 7 1 7 5 0 10 43        
24 Tiit Värva Määvli   0 3 8 6 0 0 3 9 5 9 43        
25 Arvo Paat Suuremõisa   5 4 6 6 9 0 8 0 2 2 42        
26 Tiit Reimann Kõrgessaare   0 9 5 3 0 10 10 0 3 0 40        
27 Terje Saar Kullavere   10 2 9 8 4 0 0 0 0 3 36        
28 Rasmus Reimann Kõrgessaare   5 1 0 3 0 10 4 5 0 7 35        
29 Peeter Rikken Tahkuna   6 6 0 1 0 3 6 0 1 2 25        
Lasketagajärgede protokoll
Jahilaksevõistlus: Suuremõisa põder
Võistluse toimumise aeg: 9.september, Paluküla lasketiir. Laskmise algus kell 10:00. 
Võistlus harjutus: JP-2 kümme üksiklasku liikuvasse (vaheldumisi vasakult ja paremalt) siluetti
Peakohtunik: Janno Üksik.
        JP-2       KOHT
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 FINAAL I SEERIA KOKKU ÜLD JUN VET N
1 Kuldar Jõhvik Kõrgessaare   10 8 10 10 8 10 6 2 10 8 82 75 157        
2 Janno Üksik Suuremõisa   8 7 4 6 10 9 10 7 7 8 76 81 157        
3 Tõnis Teidla Määvli   4 10 10 9 6 9 8 8 7 8 79 74 153 III      
4 Eigo Jõhvik Kõrgessaare vet 5 7 8 3 8 7 8 9 7 6 68 74 142     I  
5 Jaanus Tikka Tahkuna   1 8 5 7 9 0 8 3 10 8 59 66 125        
6 Karli Kattel Tahkuna   4 6 6 0 8 6 4 3 7 10 54 65 119        
        ÜMBERLASKMINE JP-2    
Jrk.nr NIMI VÕISTKOND VAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ÜMBER LASKMINE KOHT
1 Kuldar Jõhvik Kõrgessaare   9 8 7 9 8 8 10 9 10 8 86 I
2 Janno Üksik Suuremõisa   4 9 6 10 1 9 10 8 8 8 73 II

 
HJS Juhatus
Tegevjuhi vastuvõtuajad
  • esmaspäeval 09.00 - 17.00
  • reedel 09.00 - 17.00